Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

18 Kasım 2020 Terazi burcu yorumu

Uzun zamandır ertelediğiniz ufak tefek işleri, dosya veya dolap düzenlemelerini gün içinde tamamlayabilirsiniz. İyimser ve neşeli tavırlarınız iş arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin dikkatini çekecek. Birleştirici ve uyumlu yaklaşımlarınız, çevrenizdekiler arasında oluşan küçük kırgınlıkları iyileştirip, büyük değişimler yaratabilir. Kendi içinize yönelip, kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Dernek ve vakıf çalışmalarında bulunabilir, size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz. Farklı görüşleriniz olabilir fakat fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşmak yerine araştırmalarınızı derinleştirirseniz, ilginç buluşlarınız olabilir. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Eğer hala doğru eşi bulamadıysanız, bu dönem şansınız bol olacak ve sizin için çok özel olacak biriyle tanışacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda görünür olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Toplumun önünde olabilirsiniz. Sözleşmelerdeki eksiklikler sizi zor duruma sokabilir. İletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Ani duygusal değişimler uyum sağlamanızda zorluk çıkarabilir. Fikirlerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Rüyalar ve hayallerle güne başlayacaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Yoksa yapmanız gereken işlerle ilgilenmeniz zor olabilir. Sevdikleriniz ile ilgili bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygılar gördüğünüz rüyalarda açığa çıkabilir. Anneniz ile birlikte yaşadığınız eski günleri hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sahip olduğunuz şeyler konusunda tatmin duygunuz yükselecek. Parasal konularda çevrenize yardım edeceksiniz. Hiç beklemediğiniz bir zamanda bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.