Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 Terazi burcu yorumu

Detayların önemli olduğu iş yapanlar için verimli bir gün olabilir ancak ayrıntıların dağıtıcı etkisine kendinizi kaptırmayın ve sorunları büyütmekten kaçının. Eskiden saygı duyduğunuz kişileri daha derinden inceleyebilirsiniz ve duygularınızın değiştiğini düşünebilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulamanız mümkün. Ancak sorgulamalarınızı fazla derinleştirmeyin ve olaylara daha gerçekçi bir açıdan bakmak için gayret gösterin. Yoksa pratik işlerinizi yaparken bu durum dağıtıcı olabilir. Biraz daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özellikle sevdiklerinize karşı anlayışlı olmaya özen gösterin./p> []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Sevdiğiniz bir kişiye yardımcı olmaktan kaçınacaksınız; inatçılıklarından dolayı alınacak ve sorunlarını kendi başlarına çözmeleri için onları yalnız bırakmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ortaklı işler, kazançlar da dikkatinizi çekebilir. Ancak hemen sonuç beklememelisiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Boşluk... Ani kararla bir yolculuk yapabilirsiniz. Kalabalık ortamda olmanıza rağmen kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sürpriz olabilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenize umut ve güzellik dağıtabilirsiniz. Yine de gün içinde parasal konularla ilgili ciddi kararlı konuşmalar gündeme gelebilir. Belki de kararsızlığınızı ailenize danışarak yeneceksiniz.26 KASIM 2016 TERAZİ BURCU YORUMUÖzel hayatınızda ve iletişime dayalı konularda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklaşa işlerde güzel konuşmalar olabilir. Değişmeniz gereken konularda gücünüzü kullanmalısınız.25 KASIM 2016 TERAZİ BURCU YORUMUAile hayatınız için yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Bu aralar abartılı her şeyden uzak durun. Harcamalarınızı kontrol etmelisiniz.