Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

01 Ocak 2021 Terazi burcu yorumu

Gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Nedenini anlamadığınız bir kaygı içine girebilir ve kaybetme telaşını yaşamış olabilirsiniz ve bugün yaşadıklarınızı ayrıntılı bir biçimde gözden geçirmeniz mümkün. Bu arada detaylara takılı kalmayın ve olayları çok fazla büyütmeyin. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar, iddiacı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalı ve tartışmalardan uzak durmalı... Sabırsız ve kararsız olabilirsiniz... Sağlığınıza özen gösterin ve isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Seyahatler sizi rahatlatabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatın güzel yönlerine açık bir gündesiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak size keyif verecek. Duygularınızı daha iyi anlatabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınızı ön plana çıkaracaksınız. Gayet yalın ve açık sözlüsünüz. Karşı taraf sizi net olarak anlıyor. İş yerinizdeki sorunlara çözüm bulacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeni yılı aşka, keyfe ve harekete yer açarak karşılıyorsunuz. Sevdikleriniz için bir şeyler yapmak önem kazanıyor, duygusallığınız yüksek.