Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 Ocak 2021 Terazi burcu yorumu

Çok hareketli bir gün geçireceksiniz. Ani kararlar ve iletişim konusunda ortaya çıkan karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Bugün dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Zihinsel faaliyetiniz artacak ve kendi düşüncelerinizin hızına siz bile yetişemeyeceksiniz. Bu arada çevrenizdeki kişilerin düşünce ve davranışlarının yavaşlığından veya anlamadıklarını düşünerek rahatsız olabilirsiniz. Ancak siz de yanlış anlamış olabilirsiniz... Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve olayları fazla zorlamayın. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve bu arada çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde eşinizle birlikte ilgilendiğiniz konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde geliştirmeniz gereken durumlar olabilir. Dengede kalmak sizi zorlayabilir. Ani gelişen konulara daha kontrollü yaklaşmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerde başarılı olmak için çaba göstereceksiniz. Bugün sakin geçirmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda oldukça verimlisiniz. Üst üste edindiğiniz başarılar göz dolduruyor. Konuşmalarınız ve tavırlarınızdan dolayı insanlar arkanızdan itici diye bahsedebilirler. Dikkatli olmanız gerek.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızdaki iletişimsel sıkıntılar geride kalırken, yakın çevrenizle olan bağlantılarınıza pazar gününe kadar dikkat edin. Bu süreçte önemli anlaşmalardan da kaçınmalısınız.