Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 Ocak 2021 Terazi burcu yorumu

Aniden gelen haberler sizi heyecanlandıracak ve düşüncelerinizi bir kez daha gözden geçireceksiniz. Karşınıza çıkan olaylar ve kişiler aslında size ihtiyaçlarınızı işaret ediyor. Fakat kafanız karışabilir ve rahatsızlık duyabilirsiniz. Gelişen olaylara farklı açılardan bakmayı başarabilirseniz, sorunlarla başa çıkmanız daha kolay olacak. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Sizin düşündükleriniz ile karşılaştığınız olaylar farklı olabilir ve projelerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Fikirlerinizi kabul ettirmek için karşınızdaki kişiyi zorlamak yerine bir kez daha durumu gözden geçirmelisiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Özel yaşamınızı canlandırmak için her şeyi yapacaksınız. Yeni görevlerinizde sizi takip edecek yeni insanlarla tanışmaya çalışın. Bu hevesinizle yalnız kalpleri fethetmeyi başaracaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi gereksiz endişelerin kurbanı etmemelisiniz. Başkalarından beklentilerinizde daha dikkatli olmaya bakın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geçmişte kalan arkadaşlıklar bir şekilde yolunuza tekrar çıkabilir. Bu konudaki davranışlarınız hayatınızı önemli şekilde etkileyebilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alacağınız kararlarla ve yapacağınız yardımlarla güçlü kişiliğinizi aile büyüklerinize gösterebilirsiniz. Ailenizde sizin üzerinizde güç sahibi olan bir insandan destek görebilirsiniz.