Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 Mart 2021 Terazi burcu yorumu

Gelişen olayları kader ve döngü şeklinde yorumlayabilirsiniz ve karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada öğrendiğiniz bilgilerin ışığında isteklerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Hırs yapmayın ve karşılaştığınız olayları anlamaya çalışın. İlginç fırsatlar karşınıza çıkmış olabilir. Ancak girişimde bulunmadan önce araştırmanız gerekiyor. Aslında duygularınızı denetleyebilir ve aklınız ile davranabilirsiniz. Bu arada eski konular gündeme gelebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İş alanında büyümenizi sağlayacak bir fırsat sizi heyecanlandıracak ve mümkün olduğunca iş yapmanıza teşvik edecek. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış keyfinizi kaçırabilir. İşlerinizi toparlamak için fırsatınız olabilir. Gün içinde mücadele vereceğiniz konulara sakin yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün yıldızlar size iş arkadaşlarınızla çalışma fırsatı ve bir terfi olasılığı getirecek. Çalışanlar bugün yeteneklerini gösterebilecek ve bunun ödülünü alabilecekler.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber ilerleyebilirsiniz. Sıkıntılarınızı paylaşmak için de harekete geçebilirsiniz. Aile hayatınızda tamamlanması gerekenleri hallediyorsunuz.