Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Terazi burcu yorumu

Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara yardımcı olmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Ancak işleriniz giderek artabilir ve pek çok işi aynı zamanda yapmak için çok gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sağlığınıza özen gösterin. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olsa bile sorumluluklarınız yüzünden kararlarınızı ertelemeniz gerekebilir.Şimdilik aceleci davranmayın. İletişim cihazları ve elektronik aletler ile ilgili sorunlar çıkabilir. Bu arada yeni bilgiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular ve sorumluluklar olabilir. Bugün ev ve aile hayatında daha hassas davranabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve duygularınız yüksek olacak. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Fakat aynı zamanda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bugün tekliflerin yanı sıra beklemediğiniz kişilerin iltifatları da şaşırtıcı olacak ve kendinize olan güveniniz artacak. Ancak sözlerinize özen gösterin ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda bir olayın iç yüzünü göreceksiniz. Kadersel etkilere sahip birkaç gün geçirebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ve iş alanlarınızda bazı sorunlar su yüzüne çıkabilir.