Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

15 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

İçinizde güçlü duygular ve arzular hissedebilirsiniz. Geçmişte sizi öfkelendiren olayları hatırlayıp duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor ve bunu başarmanız biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinizi, anneniz ile yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Fazla derinleşmeyin ve karar vermek için acele etmeyin. Üstelik yarın meydana gelecek olan Dolunay sizin burcunuzda oluşacak. Karar değiştirmek ve yeni atılımlarda bulunmak için uygun zaman değil.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. Bugün çok tutkulu olacaksınız. Bekarsanız, yalnızca bir bakışınızla bir kişiyi tavlayacaksınız; eğer ilişkiniz varsa çok tutkulu bir gece sizi bekliyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Eksik işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerden para kazanabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Öğleden sonra yakın çevrenizdeki kişilerle program yapmak size iyi gelebilir. Ticari konulara önem verebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizin beklediği şeyleri yapmaya yönelebilirsiniz. İnsanların istek ve beklentilerini birinci sıraya yerleştirirken, kendi ihtiyaçlarınızı tamamen göz ardı etmeyin.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Onun farklı davrandığına şahit olabilirsiniz. İlişkinizde heyecan için beraberce yapılacak sürpriz planlar devrede olabilir.