Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

17 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

Evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evini tamamen değiştirmek isteyenler ise çeşitli arayışlara girebilirler. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile ilgileneceksiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı ve aile bireylerini arayabilir, arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Sevgilinizin sizden bir beklentisi var. İşlerinizden biraz fedakarlık edip, zamanınızı ilişkinize adamanız gerekecek. Kendinizi baskı altında hissetmemelisiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün boyunca konuşmalar, görüşmeler ve kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizde değişiklikler yaşanabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hayatınızın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız. Yeni biri ile tanışabilirsiniz. İş hayatınız da bazı sorunlar var fakat bunlar son bulacak.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özgür ve meraklı iletişiminizle yakın çevrenizin ve sevdiğiniz insanın gözbebeği konumundasınız. Asıl olay kendi istediklerinizi karşı tarafa dürüstçe aktarabilmek ve dengeyi sağlamak. Bu gerçeği aklınızdan hiç çıkarmayın.