Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

24 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün dikkatinizi işlerinize odaklayacak ve sizi rahatsız eden konuları çözümlemenin yollarını arayacaksınız. Pek çok işi aynı zamanda yapmak durumunda kalabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Aslında kararlarınızı değiştirmeyi başarabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için farklı çözümler bulabilirsiniz. Tabii inatçı ve sert bir tavır içinde bulunmadığınız takdirde... Kafa karışıklığı yüzünden soğuk algınlığı ve benzeri rahatsızlıklar da olabilir. Fakat yaşam enerjiniz yüksek ve kendinizi fazla zorlamazsanız, hafif atlatacaksınız. Ayrıca yakınlarınızın sağlıkları veya çeşitli sorunlarını çözmek için yardımcı olmanız gerekebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizde dengesizlik ve aşırılıklar olabilir. Aynı zamanda daha kabullenici olmaya gerektiren koşullar da var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dikkat çekmek bugün sizler için çok önemli. Eski partnerinizi ancak böyle kıskandıracağınızı düşündürüyorsunuz. Oysa herkes kendi yolunda zaten. Hayallere kapılmamalısınız

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tamamlanması gereken rutin işlerinize gereken özeni gösterebilirsiniz. Özel hayatınızda çekiciliğinizi konuşturacağınız ve ilişkinizde karşı cinsle sorunlarınızı halledeceğiniz bir gün olabilir. Sosyal ortamlarda ve toplantılarda dikkat çekici çıkışlar yapabilirsiniz.