Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

11 Mayıs 2021 Terazi burcu yorumu

Ani değişiklikler meydana gelebilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Bilincinizin derinliklerinden yükselen farklı isteklerin zorlayıcı etkisiyle sabırsızlık ve gerilim hissedebilirsiniz. Gün ortasında karşılaştığınız olaylar duygularınızı derinden etkileyip duygusal dalgalanmalar yaşamanıza neden olsa bile yapmak istediğiniz konulara yönelik kararlılığınız devam edecek. Skandallardan uzak durun ve özellikle güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Güçlü kişileri bugün karşınıza almayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Her şey yolunda gittikçe kendinizle gurur duyacaksınız. İlişkiniz uyum içinde ve dengeli olacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kişisel konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gün içinde yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Farklı konulara ilginiz artabilir. Ticari işlerde beklemediğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Adalet ve merhamet duygunuz bir hayli gelişmiş. Tarafsız olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyorsunuz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla farklı şeyler yapmak isteyecek, normal rutinin dışında bir gün geçireceksiniz. Özel ilişkilerinizde değişik olan daha fazla ilginizi çekebilir. Eğitimsel bir konu devreye girebilir.