Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

13 Mayıs 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yüksek olacak. Böylece duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Ani değişiklikler olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontol yapın. Mükemmeliyetçiliğe eğilim gösterecek ve sevgilinizi rahatsız edeceksiniz. Partnerinizi giyim anlayışıyla ilgili düşüncelerinizle kızdıracak, tüm hatalarını açığa çıkaracaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün görüşmeler, konuşmalar ve ziyaretler açısından hareketli geçebilir. Ancak sözlerinizde daha dengeli olmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal anlamda biraz düşüşe geçtiniz. Ancak küçük bir umut sizi yeniden sevgiye bağlayacak. Önemsediğiniz kişiden beklediğiniz haberler gelebilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizden ve akrabalarınızdan tam destek alarak iletişiminizi hızlandıracaksınız. Hayatınızın kontrolünü sağlayamayınca dengeniz hemen bozuluyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz son derece iyi ve keyifli olacak.