Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

21 Mayıs 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Önceden sizi kırmış olan biriyle bir iletişiminiz olacak; ne düşündüğünüzü ona söyleyecek ve onu sert bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Sevgilinize karşı çok inatçı ve kıskanç davranacaksınız. Limitler koymaya ve onun sizden bağımsız karar vermesini engellemeye çalışacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün oldukça çaba sarfedebilir ve organizasyonel işler içinde olabilirsiniz. Öğle sonrasında ilişkiler önem kazanıyor olacak.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde sizleri bir telaş aldı. Yatırım yapmak için çok heyecanlısınız. Yeni ev, araba veya iş açmak konularında gayret ediyorsunuz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret ve medya, önümüzdeki 1 ay boyunca kendinizi geliştireceğiniz başlıca alanlar olacak. İstediğiniz bir kurs, seyahat ya da seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir. Değişime açık olun