Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

29 Mayıs 2021 Terazi burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve son güne kalmış işler ile ilgileneceksiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıklar çözülmeye başlıyor. Ancak aceleci ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Hayatınızdaki erkekler, mesela erkek kardeşiniz, erkek çocuğunuz veya arkadaşınız ile aranızda daha önce ortaya çıkmış olanlar sorunlar şimdi çözülmeye başlıyor. Sizin istediğiniz yönde çözümler olmasa bile daha rahat davranacaksınız ve böylece bakış açınız değişecek. Zaten karşılaştığınız zorlayıcı olaylar sizin bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Özellikle burcun birinci on günlük devresinin sonlarında ve ikinci on günlük dönemin sonunda doğmuş olanlar, yaşantılarında radikal değişik yapmayı arzu edebilirler. Veya gelişmeler radikal değişikliğe zorluyor olabilir. Güç mücadelesi yapmayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Melankolik olacaksınız ve bu da kendinizi izole edip, sevgilinizden kaçmanıza sebep olacak; her halükarda partneriniz bu davranışınız karşılığında sizden bir açıklama bekleyecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular içinde daha sakin kalmaya bakmalısınız. Duygusal yüzleşme ve mücadele içeren durumlar olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bu aralar o kadar çok günlük sorunlarla ilgileniyorsunuz ki bu sizi duygusuz hissiz biri haline getiriyor hatta bu aşka adeta kapandınız. İşinize kendinizi fazla veriyorsunuz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak yapılacak para ödemelerinde mantığınız devrede olmalı. İlginizi ortaklaşa yapılacak işlere ve varsa sevdiğiniz insana kaydıracaksınız.