Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Haziran 2021 Terazi burcu yorumu

Güne istekli başlayacak ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Sizin gücünüzü hesap etmeyen kişilerle aranızda rekabet ve mücadele yaşanabilir. Çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Sorunları büyütmekten kaçının ve bu arada çevrenizin saygı duyduğu kişilerin davranışlarını küçümsemeyin. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olmayabilir. Fakat geriliminiz yansıtmayacak ve kendinizi bu kez daha farklı hissedeceksiniz. Görünürde belirgin değişiklikler olmasa bile siz kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kendinizden bu kadar emin olmaktan vazgeçin ve diğer insanlarla daha esnek bir şekilde çalışmaya çalışın. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eldeki işleri toparlamaya çalışmak ve başkalarına yardımda bulunmak gerekiyor olabilir. Bu arada kendi sağlığınıza da yönelebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

hjgf

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde karamsarlık oluşabilir. Bazı düşüncelerinizin onaylanmadığı hissine kapılabilirsiniz. Sevdiklerinizden yardım almayı denemelisiniz.17 HAZİRAN 2017 TERAZİ BURCU YORUMU