Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

21 Haziran 2021 Terazi burcu yorumu

Kafanız karışık olduğu için soğuk algınlığı ve benzeri ateşli hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için hastalanacağınızı anladığınız dakika hemen önleminizi alacaksınız. Şimdi hasta olmanın sırası değil ve yapacağınız çok iş var. Hatta güçlü istekleriniz ve beklentiniz sizi canlı tutacak. Çok çeşitli işleri aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada dikkatiniz dağılabilir. Verdiğiniz bazı sözleri unutabilirsiniz veya sürpriz misafirleriniz olabilir ve bazı işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Fakat çok çalışmak size iyi gelecek ve böylece enerji fazlanızı boşaltmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok becerikli olacaksınız ve yeni bir projenin gelişimi için sorumlulukla hareket edeceksiniz; bu da çok zamanınızı alacak. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda ani gelişmeler olabilir. Parasal konularda hızlı karar almanız gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki işlerle ilgili eğitim alabilirsiniz. Finansal konularda sözleşme ve anlaşmalara dikkat etmelisiniz. Gözden kaçan unsurlar olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sorumluluklarınızı bugün pek umursamıyor gibi bir haliniz var. Sizden ilgi bekleyen partnerinize ve sizi merak eden ailenize karşı aşırı ilgisizsiniz. Herkesle fikir alışverişinde bulunmak istiyorsunuz. PARA: Maddi açıdan biraz sıkıntılısınız. Sorumluluklarınızı bir kenara bırakmış haliniz bugünlerde işinize de fazlasıyla yansıyor. SAĞLIK: Kendinize dikkat etmediğiniz gibi çok fazla da öğün atlıyorsunuz. Baş dönmeleri olabilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlara bağlı görüşmelerinizde ve ortaklı işlerinizde aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle farklı planlar devreye girebilir. Hayata karşı anlayışlı olmayı öğreniyorsunuz.