Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

16 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Bütün dikkatinizi maddeye odakladığınız bir dönemdesiniz ve gelişmeler karşısında sabırsızlık duysanız bile isteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Çünkü geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yaptığınız bir dönemdesiniz. Hiç kimsenin aklına gelmeyecek stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve harekete geçeceksiniz. Bu arada güç mücadelesinden uzak durun ve mantığınız ile hareket edin. Yakınlarınızın sizi destekleyecek. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakmayı başarabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Bu çok güzel bir dönem; partnerinizle uyum sağlayabileceksiniz. Bekar olanlar, hayatlarının en önemli ilişkilerine başlayacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sabırlı ve dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Günlük gelişmeler pek lehinize ilerlemiyor olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

FAZLA çalışıyor, yoruluyorsunuz. Çalışma temponuzun çok yüksek olması sağlığınızı etkileyebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel yaşantınızda kendinizi son derece mutlu, enerjik ve canlı hissedebilirsiniz. Bugün, aile hayatınız için ayırdığınız veya bir süredir biriktirdiğiniz parayı yine onlar için harcayabilirsiniz.