Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Kafanızı karıştıran bazı durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Sevdiğinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile moraliniz yükselecek ve zorluklar ile başa çıkabileceksiniz. Üstelik Jüpiter burç değiştiriyor ve size uyumlu bir etki yapacak. Böylece daha rahat bir tavır içine gireceksiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin iyimser tavırlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara daha olumlu bir açıdan bakabilirsiniz. Bu arada evinizde bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz ancak ustalar veya size yardım eden kişiler ile tartışmayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Hala ruh ikizinizi bulamadıysanız, elinize kaçırılmayacak bir fırsat geçecek; dışa dönük olmanız gerektiğini unutmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda ani gelişmeler olabilir. Parasal konularda hızlı karar almanız gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki işlerle ilgili eğitim alabilirsiniz. Finansal konularda sözleşme ve anlaşmalara dikkat etmelisiniz. Gözden kaçan unsurlar olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Kalbi boş olan Terazi'ler cesur davranmalı. Karşı cinsin ilgisini çektikleri bugün keyif verici durumlar yaratabilirler. Aşk hayatında kalbi dolu olanlar ise partnerleriyle son derece kararlı tavırlar içine girecekler. PARA: Mali açıdan huzursuz olduğunuz her halinizden belli oluyor. Gün ortasında alacağınız bir haber hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. SAĞLIK: Sabah saatlerinde savaşmış gibi yataktan yorgun kalktığınız gözlenecek. Bitki çayları için.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın farklı davranışlarına kolay tepki verebilirsiniz. Israrcılığınız ve baskıcılığınız onun özgürlüğünün kısıtlandığını hissetmesine yol açabilir.