Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

30 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Karmaşık duygular içinde olabilirsiniz ve sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Tutkulu aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat tedbirli olmanız gerekiyor. Skandallardan uzak durun ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Dışarı çıkmak, açık hava organizasyonları ve yabancı ortamlar sizi rahatlatacak. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğru olup olmadığını araştırın. Ayrıca yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. En iyisi şimdilik fikirlerinizi kendinize saklasanız daha iyi olacak. Meydana gelen olaylar duygularınızı tamamen değiştirebilir...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Patronunuz, bağlılığınız ve özverinizi farkederek, size olan minnettarlığını dile getirecek ve iş alanında kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacak. Partnerinizin geleceğiniz konusundaki kötümser tavrıyla uğraşmanız gerekecek. O fikrini sabit tutacak ve bu da sizi üzecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Olumlu haberler ve destekleyici koşullar içindesiniz. Eğitsel uğraşlar ve ziyaretler olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Doğruyu yanlıştan ayırabilen yeteneğinizle sevdiğiniz kişiyi çok iyi anlıyor ve ona göre davranışlarınızı ayarlıyorsunuz. Böylece aranızdaki olumsuzluklar yok oluyor. Her şey yolunda ilerliyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel istekleriniz sizi kalabalık yerlerde zorlayabilir. Kolay tepki vermeye meyilli olacaksınız. İstediğiniz sonuçlara kolayca ulaşacaksınız. Sorumluluklarınızı bildiğiniz için işlerinizi kolay halledeceksiniz.28 TEMMUZ 2017 TERAZİ BURCU YORUMU