Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

03 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınız ile haberleşebilir, yabancılar ile iletişim kurmaktan keyif alabilirsiniz. Ayrıca yabancılar ile iş birliği yapabilir, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Özellikle farklı kültürler ve büyük cemiyetler ile ilgilenebilir ve farklı yaşam tarzlarını araştırabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde beklemediğiniz değişikler olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Annenizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Ayrıca anne adayı veya anne olmuş kadınların yaşadığı olaylar ile ilgilenebilir ve duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Elektrikli aletler kullanırken tedbirli olun.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizde daha mücadeleci olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklerden haberdar olabilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte program yapabilirsiniz. Alacağınız eğitimleri organize edebilirsiniz. Ticari konular sözleşmelerde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde değişiklikler sizi zorlayabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Garantici yapınız bu sefer yanıltabilir sizi. İçinde bulunduğunuz olayları akışına bırakmak çok daha iyi olacaktır. Bugün kendinizi şımartmalısınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyeriniz ve kısa planlarınız arasında gidip geliyorsunuz. Uzun planlar size göre değil, kısa planlar size daha kolay gelebilir. Adımlarınızı atarken bu gerçeği aklınızda bulundurmalısınız.