Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Güne isteksiz başlayabilirsiniz veya ani değişiklikleri sürpriz olarak yorumlayabilirsiniz. Ancak duygularınızın ve hayata bakış açınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar sevdiğiniz her ne var ise, bunlara karşı duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve karamsar olabilirsiniz. Ancak meydana gelen olaylar aslında sizi özgürleştiriyor. Ayrıca sürpriz karşılaşmalar olabilir ve heyecan duşmuş olabilirsiniz. Ve bütün bunlar ilişkilere bakış açınızı değiştiriyor.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Patronunuz, bağlılığınız ve özverinizi farkederek, size olan minnettarlığını dile getirecek ve iş alanında kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacak. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün fazla hareketli ve bir ölçüde koşturmacalı olabilir. Kafanızdakileri somut hale getirmeye çalışmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda oldukça verimlisiniz. Üst üste edindiğiniz başarılar göz dolduruyor. Konuşmalarınız ve tavırlarınızdan dolayı insanlar arkanızdan itici diye bahsedebilirler. Dikkatli olmanız gerek.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygularınız kendinizi değiştirmeye yönelik çalışacak. Aldığınız kararlarda arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Önemli planlarınızı uygulamaya koymadan önce gözden geçirmenizde yarar var.04 AĞUSTOS 2017 TERAZİ BURCU YORUMU