Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısını hareketli geçireceksiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize ve isteklerinize yöneltebilirsiniz. Öğleden sonra duygularınız derinleşebilir. Fakat yapmanız gereken işler ile ilgilenecek ve plan ve programınızı gözden geçireceksiniz. İletişim trafiğiniz hareketlenecek. Alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandırabilir. Farklı ortamlar, eğlenceli organizasyonlar ve birbirinden farklı kişileri bir araya getiren büyük organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Ayrıca davetlere katılmanın dışında çeşitli organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve hatta organizasyonu yapan kişi olabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz insanlara program yapabilirsiniz. Bazı konularda farkındalıklarınız artabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda oyalanabilirsiniz. Abartılı harcamalardan kaçınmalısınız. Keyif aldığınız konulara yeni şeyler ekleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizi kıskanan ve dedikodunuzu yapan kişilerle karşılaşmaktan hiç hoşnut olmayacaksınız. Gözünüzü dört açmak zorundasınız. Aksi halde onların tuzağına düşebilirsiniz. Beklediğiniz haber geliyor. Bol kazanç sağlayacak, sevineceksiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Partnerinizden alacağınız destekle kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda keyfiniz aşağıya çekilebilir.