Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

İletişim trafiğiniz çok hızlı olacak ve kararlarınızı bildirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sempatik ve etkileyici bir biçimde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü gelişmeyen işler ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Bugün alacağınız haberler sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunacağınız fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Daha önce çok zor görünen konular şimdi size kolay gelecek ve yeni tanıştığınız kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İşler planlandığı gibi yürümezse sabırlı olun ve bir engelle karşılaştığınızda daha anlayışlı olun. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda, harcamalarınızda biraz daha gerçekçi olmaya bakın. Elinizdekileri tutmaya bakın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizle anlaşmanıza rağmen küçük ayrıntılara çok fazla kafanızı takıyorsunuz. Günlük olaylara gereğinden fazla önem vermeniz bazı dengesiz hareketler yapmanıza neden olabilir. Sabırlı olun.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Arkadaşlıklarınızdan fayda görebilirsiniz. Aktivite ve organizasyonlarınız artıyor.