Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

29 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Yolculuk yapmak ve hareket halinde olmak, duygularınızı değiştirecek. Özellikle karşılaştığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve hayata daha olumlu açıdan bakabilirsiniz. Aslında şanslı olduğunuzun farkına varabilirsiniz ve böylece sorunlardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Hatta daha önce bir türlü başaramadığınız değişiklikleri yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlara ulaşacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün ortasında beklediğiniz işlerde gelişmeler olmayabilir. Geleceğinizi ilgilendiren konulara daha duygusal bakabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oldukça değişkensiniz. Bir karar veriyorsunuz sonra bu kararınızdan vazgeçip yeni bir karar veriyorsunuz. Ama sonunda yaptıklarınızdan pişman oluyorsunuz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda önemli işleri üstlenmekten çekinmeyeceğiniz gibi, harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Bazı maddi konular sizi çabuk aşağıya çekebilir. Dengenizi koruyun.