Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

03 Kasım 2021 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Bazı karışıklıklar olabilir ve bunları çözümlemek için aceleci bir tavır içine girebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve gelişmeleri akışına bırakın. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve tanıştığınız farklı kişilerin davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Özellikle yabancı ortamlar ve kalabalık mekanlarda dolaşırken davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Aslında ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Bu arada sevdiklerinizin ilgisi ve davetleri keyfinizi yerine getirecek ve kendinize olan güveniniz artacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Sevgilinizin kötü ruh halinin sizi etkilemesine izin vermeyin ve durumu rahatlatmaya çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Birlikte keyif aldığınız planlar yapabilirsiniz. İçsel uyumunuzu sağlayabileceksiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Ortaklı konuları olumlu şekilde ilerletebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. İşinizle ilgili sorumluluklarınız artarken, bu durum üzerinizde baskı oluşturabilir.