Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Şubat 2022 Terazi burcu yorumu

İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir veya hesaplamadığınız karışıklıklar çıkabilir. Gücünüzü ispatlamak veya kendinizi göstermek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ancak güç mücadelesinden uzak dursanız, daha iyi olacak. Bugün karşılaştığınız kişilerden ve aniden ortaya çıkan olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygusal tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. Tahammülsüz ve sabırsız olabilirsiniz ancak seyahatler ve sportif faaliyetler sizin için rahatlatıcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İşletme yöntemlerine tamamıyla katılmayacaksınız ve eleştirel yaklaşacaksınız, bu da insanlarla olan ilişkilerinizi etkiyebilecek. Yeni tanıştığınız bir kişinin hamlesini geri çevirmeyin; çünkü bu insan hayatınızın en önemli insanlarından biri haline gelebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde karşınızdaki kişiden çok açık ve cesurca ifadeler duyabilirsiniz. Heyecanlı bir biçimde ortaklık kurmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu konularda önce hareket edip sonra düşünmemelisiniz. Karşınızdaki kişilerin heyecanına kapılmamalısınız. İlişkilerinizde ani başlangıç ya da bitişler yaşamanız mümkün olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sağlığınızı ön planda tutmanız gerekecek bir döneme girebilirsiniz.