Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayabilirsiniz ve nedensiz bir gerilim hissedebilirsiniz. Sürprizler ve aniden gelişen olaylardan etkilenebilirsiniz. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Ancak yapmanız gereken işler nedeniyle hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Yeni atılımlarda bulunmak isteyebilirsiniz veya kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ancak olayların gelişmesini bekleyin ve kendinizi fazla zorlamayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlanmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Yeni tanıştığınız bir kişiye yoğun ilgi duyacaksınız; kendinizi ona kaptıracaksınız; fakat partnerinizi kıskandırmaya çalışmayın!

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün burcunuza ilerleyen Ay kişisel açıdan önemli adımlar atabileceğinizi anlatıyor. Yeni bir konuya başlamak, önceliklerinizi iyi belirlemek yararlı olacak.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İsteksiz başlayan gününüz öğleden sonra yerini daha aktif ortamlara bırakabilir. Günlük iş akışınızın dışına çıkmak, gezmeye ve eğlenmeye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.