Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve güne istekli başlayacaksınız. Beklenmedik durumlar ile karşılaşmış ve duygusal karmaşa yaşamış olabilirsiniz fakat bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve yaşadıklarınızı bir kez daha gözden geçireceksiniz. İyimser ve yapıcı kişilerin bakış açısından etkilenebilirsiniz ve böylece siz de hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Bugün daha özgür ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Farklı felsefeler, yeni bilgiler ve marjinal kişilere ilgi duyabilirsiniz. Bugün eğlenceli toplantılara katılabilirsiniz ve böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Düşünmeden hareket edeceksiniz; duygularınızın esiri olmamaya çalışın, hata yapmak ya da sonuçlarını ödemekten kaçınmak için dikkatli davranın. Sevgiliniz tarafından ihmal edildiğinizi düşünecek ve bir arkadaşınızla flört ederek onu kıskandırmaya çalışacaksınız, ancak bu kişi de halinizden hiç anlamayacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. İşle ilgili konularda bazı erteleme ya da iptaller yaşanabilir. Yine de iş ve para konularında destek bulabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda duygusal olarak kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bekârsanız basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirsiniz. Evliyseniz bu süreçte ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının.