Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Gelişen olayları kader ve döngü şeklinde yorumlayabilirsiniz ve karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada öğrendiğiniz bilgilerin ışığında isteklerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Hırs yapmayın ve karşılaştığınız olayları anlamaya çalışın. İlginç fırsatlar karşınıza çıkmış olabilir. Ancak girişimde bulunmadan önce araştırmanız gerekiyor. Aslında duygularınızı denetleyebilir ve aklınız ile davranabilirsiniz. Bu arada eski konular gündeme gelebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İş alanında büyümenizi sağlayacak bir fırsat sizi heyecanlandıracak ve mümkün olduğunca iş yapmanıza teşvik edecek. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaşayacağınız zihinsel süreçler sizi yorabilir. Sorumluklarınızdaki artış sizi mücadele etmek zorunda bırakabilir. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Üstlerinizden alacağınız yardımlar toparlamanıza neden olacaktır. Yakın çevrenizde değişimler gündeme gelebilir. Bazı konuları sonuca bağlamak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ticari ve parasal işlerinizde bazı ufak tefek sorunlar ve engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Jüpiter gerilerken gözden kaçırdığınız olasılıkları ve olayları fark edebilirsiniz.