Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

13 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara yardımcı olmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Ancak işleriniz giderek artabilir ve pek çok işi aynı zamanda yapmak için çok gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sağlığınıza özen gösterin. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olsa bile sorumluluklarınız yüzünden kararlarınızı ertelemeniz gerekebilir.Şimdilik aceleci davranmayın. İletişim cihazları ve elektronik aletler ile ilgili sorunlar çıkabilir. Bu arada yeni bilgiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 18:35’ten sonra boşlukta. Bugün geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Evinizi yenilemek, eviniz için yeni planlar yapmak için uygun bir gündesiniz. Akşam saatlerinde değişen koşullara ayak uydurmanın en iyi yolu temponuzu düşürmek ve vaktinizi ailenize ayırmak olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda çok önemli olaylar yaşanacak. Sevdiğiniz insanı vereceğiniz anlık tepkilerle şaşırtabilirsiniz. Bu hafta, iş hayatınızda çok şanslı oluşumlar devreye girecek.