Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

15 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Güne sakin başlayacaksınız. Fakat düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz. Detayların önemli olduğu işler yapıyorsanız başarılı olacaksınız. Ayrıca gözden kaçmış veya unutulmuş bazı ayrıntıları tespit edecek ve özellikle gizlenmiş konuları ortaya çıkaracaksınız. Fakat şimdilik bunları kendinize saklayın ve aklınızdan geçenleri ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. Öğle saatlerinde karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi değiştirmeniz mümkün.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Şaşırtıcı bir güzelliğe sahip olacaksınız ve bu size henüz kendini açmayan bir hayranınızın dikkatini çekecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olup yeni metotlarla işinizi geliştirebilirsiniz. Gün içinde yapacağınız görüşmelerde artış olabilir. Çalıştığınız kişilere karşı abartılı tavırlardan uzak durmanızda fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınıza veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara yönelecek, hızlı hareket etmekten kendinizi alamayacaksınız.