Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

16 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Kafa karıştırıcı durumlar olsa bile siz hızlı düşünebilirsiniz ve mantıklı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada başkalarının çılgınlık olarak niteleyeceği türden istekleriniz olabilir. Seyahatler, uzaklara gidip yerleşmek veya bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Zaten siz acele etmeseniz bile gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir ve sizin de gelişmeleri beklemeniz gerekebilir. Bu arada yükselen enerjinizi spor yaparak boşaltabilirsiniz. Ayrıca çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ani kararlar almamaya çalışın ve her hareketten önce dikkatlice düşünün. Çabalarınıza gölge düşürebilirsiniz. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olup yeni metotlarla işinizi geliştirebilirsiniz. Gün içinde yapacağınız görüşmelerde artış olabilir. Çalıştığınız kişilere karşı abartılı tavırlardan uzak durmanızda fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Düzene ihtiyacınız var. Her şeyi olduğu gibi yaşamak önem verdiğiniz konuları unutmanıza neden olabilir. Daha planlı adımlar atmalısınız. Özel ilişkilerinizden destek alabilirsiniz.