Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

26 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve böylece meydana gelen olayların kendinizi keşfetmenize yardımcı olduğunu anlayabilirsiniz. Karşılaştığınız marjinal kişiler kendiniz ile ilgili bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak. Bu arada özgür ve yaratıcı kimliğiniz uyanabilir. Değişim ihtiyacınız giderek artıyor ancak yaşantınızda değiştirmeniz gerektiğini düşündüğünüz her ne var ise, vazgeçmek ve değiştirmek pek kolay gelmiyor. Bu arada derinden etkileyici olaylar olabilir ve hayata başka açıdan bakabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz büyükleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Daha dikkatli olacaksınız ve geçici ilişkilere ve yakınlaşmalara ihtiyacınız olmadığını, tek ihtiyacınızın size bakacak biri olduğunu fark edeceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İş konusunda son zamanlarda zorluklar yaşadıysanız yıldızlar nihayet zor zamanların sona erdiğini ilan ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 09:57’den 14:44’e kadar Ay boşlukta. Bugün gündeminizi iş hayatında alacağınız sorumluluklarınız etkileyebilir. Özellikle sabah saatlerinde işlerinizin istediğiniz hızda ilerlemediğini düşünebilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için mücadele verebilirsiniz. Günün ikinci yarısı sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkalarını düşünerek hareket etmeniz bugün önemli konularda ve işbirliklerinde sizi zorlayabilir. Özel yaşantınızda bugün sevdiğiniz insana karşı sabırsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Gerilimler size hiç yakışmıyor.