Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

31 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve keyifli hissedeceksiniz. Hem karşı cinsi etkiliyorsunuz, hem de kendinizi yenilemek için harekete geçiyorsunuz... Arabuluculuk yapabilir, farklı fikirlere sahip olanları uzlaştırabilirsiniz. Aslında yapmak istediğiniz ile ortaya çıkanlar pek örtüşmeyebilir ve güç mücadelesi yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat bugün daha yapıcı ve iyimser davranacaksınız. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri güçlendireceğiniz organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğinizle kısa yolculuklar yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile aranızdaki ilişkilerde tedbirli davranın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Davranışlarınızı değiştirmeye ve firmanızın taleplerine uymaya çalışın, bu hiç tahmin edemeyeceğiniz, faydalı sonuçlar sağlayacak. Yıldızlar yoğun duygular yaşayacağınız bir dönemi gösteriyor; partneriniz size yakın ve nazik davranacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün tüm gün Ay boşlukta. İşle ilgili destekler ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İşinize verdiğiniz emeklerin hoş ve moral yükseltici şekilde karşılığını alabilirsiniz. Fikirleriniz iş arkadaşlarınız tarafından destek görebilir. Uğraştığınız bir anlaşma nihayet imzalanabilir ve beklediğiniz ödeme yapılabilir. Bugün işten yana kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri plandan takip edilecek işlerinizin üzerine eğilebilir, kafanızda bazı planlamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda sizi sıkıntıya sokan durumlara karşı sevdiğiniz insanlardan tavsiye alın.