Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

11 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

Kendinizi maceracı ve cesur hissedebilirsiniz. Fakat yapacağınız girişimlerde tedbirli davransanız iyi olacak. Ayrıca gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen detayların farkına varmanız aslında çok iyi fakat takılı kalırsanız fırsatları değerlendirmeniz zor olacak. Daha önce değer verdiğiniz kişiler ve konular gözünüzde değerini yitirebilir fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Güçlü ve saygın kişileri karşınıza almayın ve şansınızı iyi kullanmak için gayret gösterin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ne kadar emek sarf ettiğinizi bile fark etmeden hedeflerinize ulaşacaksınız ve yeni fırsatlar konusunda ileri görüşlü davranacaksınız. Sizi çok etkileyen fakat sizinle ilgilenmeyen bir arkadaşınıza karşı tereddütlü ve sabırsız davranmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi yıpratmayın ve gözünüzü başka yerlere odaklayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu fırsatlardan biri yurt dışından da gelebilir. Aileniz veya arkadaşlarınızla harekete geçmek size keyif verebilir. Bu aralar yeni düşünceler, bakış açıları da ilginizi çekebilir. Konuşmalarınızda sözlere dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalara eğilimli bir gündesiniz. Biraz olayları olduğu gibi kabullenip akışa bırakmaya çalışın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sanata dayalı işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınıza veya çocuğunuzla ilgili konulara yöneleceksiniz. Gün içinde hızlı hareket etmekten kendinizi alamayacaksınız.