Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

17 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

Evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evini tamamen değiştirmek isteyenler ise çeşitli arayışlara girebilirler. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile ilgileneceksiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı ve aile bireylerini arayabilir, arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Sevgilinizin sizden bir beklentisi var. İşlerinizden biraz fedakarlık edip, zamanınızı ilişkinize adamanız gerekecek. Kendinizi baskı altında hissetmemelisiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aile ve eşinizle ilgili konular ile ilgilenebilirsiniz. Kendiniz ifade etmekte biraz zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler ile ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bazı konularda değişiklikler olabilir. Bu konularda zorlanabilirsiniz. Tamamladığınız işleri tekrar kontrol etmenizde fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde ve ortak işlerinizde beklenmedik oluşumlarla önemli kararlar alabilirsiniz. Karşı tarafın hayatında da hızlı gelişmeler oluşabilir. Bir taşınma devreye girebilir.