Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

15 Mayıs 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yüksek olacak. Böylece duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Ani değişiklikler olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşleriniz ile ilgili kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan, üstlerinizden destek isteyebilirsiniz. İnisiyatif almak istemeyebilirsiniz. Ortak para konularında, aileniz veya eşinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Fakat eyleme geçme konusunda kararsız kalabilirsiniz. Destek bekleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftanız ortak parasal alanlarda yapılacak konuşmalarla başlayabilir. Önemli kararlar alabilirsiniz. Yalnız bu kararları yarın oluşacak yeniaydan sonra yapmalısınız.