Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

23 Mayıs 2022 Terazi burcu yorumu

Duyguların derinliklerinden sıyrılacaksınız ve bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz... Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Veya yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve şimdilik olayları akışına bırakın. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz her ne varsa, şimdi karşınıza çıkabilir. Lakin sağlığınızı ihmal etmeseniz iyi olacak! Beslenmenize ve uykunuza özen göstermeniz gerekiyor.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Biri aranıza girmeye ve sizi rahatsız etmeye çalışsa bile, sevgiliniz için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş yerinizde, uyumlu ve keyifli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Ortaklık konularında, eşinizin veya yakın çevrenizin, imkânlarını kullanabilirsiniz. Finansal olarak, sürpriz gelişmeler olabilir. Kişisel bakım yaptırmaktan, keyif alacağınız bir gün. Eviniz için, güzel harcamalar da yapabilirsiniz. Çocuklarınızla, keyifli etkinlikler yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek. İletişime dayalı işleriniz varsa istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız. Yapacaklarınızı daha net görmeniz gerekiyor.