Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

27 Mayıs 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Eski isteklerinizi hatırlayacaksınız ve duygularınız derinleşecek. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve artık değiştiğinizi düşünebilirsiniz. Çünkü eskiden ciddiye aldığınız konuları artık önemsemediğinizin farkına varabilirsiniz ve çok başka şeylerin önem kazandığını anlayabilirsiniz. Beklentileriniz değişiyor ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi fazla zorlamayın...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Muhtemelen sizi rahatsız ve huzursuz eden bir şeyler var. Ne olursa olsun, siz sık sık sevgilinizi düşünmeye çalışın. Bu sayede ona bir sürpriz yapmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. Başkaları ile bir ekip olarak çalışanlar bazı zorluklar yaşayabilirler: Acelecilik bir iş arkadaşınızın duyarlılığını zedeleyebilir ve bu bir çatışma halini alabilir.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizin ya da başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Alışveriş yapacaksanız, elinizdekileri ısraf etmemeye bakmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızdaki sorumluluklarınız kalabalıklar arasında kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Tavrınız, yaşayacağınız olayların büyüyüp büyümeyeceğini size gösterecek.