Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Haziran 2022 Terazi burcu yorumu

Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Sürpriz misafirleriniz olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve karar vermek için acele etmeyin. Şimdilik olayların gelişmesini izleyin. Farklı çevreler ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bu arada bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. Kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçınmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizin sizi yönlendirmeye vakti olmayacağından işlerinizi kendi başınıza yürüteceksiniz. Ama bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacak. Yeni biriyle tanışacaksınız ve bu sayede bu dönem heyecanlı ve tutkulu geçecek. Kendiniz olmaya çalışın ve hiçbir şeyi abartmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Finansal konularınızda elinizde olmayan sebeplerden dolayı gerginlik yaşamanız olası. Ortak konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kriz yaratan koşullar gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizi daha gerçekçi yönetmeye bakmalısınız. Farkında olmadan ilişkinizi kendi hayallerinize uydurmaya çalışabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, eğitim, seyahat ve ticarete dayalı işlerinizde aldanmalara açık olacaksınız. İş alanlarınızda her şeye bu kadar çok anlam yüklememeye çalışın. Gerçekçi olmalısınız.