Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Haziran 2022 Terazi burcu yorumu

Kendinizi maceracı ve cesur hissedebilirsiniz. Fakat yapacağınız girişimlerde tedbirli davransanız iyi olacak. Ayrıca gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen detayların farkına varmanız aslında çok iyi fakat takılı kalırsanız fırsatları değerlendirmeniz zor olacak. Daha önce değer verdiğiniz kişiler ve konular gözünüzde değerini yitirebilir fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Güçlü ve saygın kişileri karşınıza almayın ve şansınızı iyi kullanmak için gayret gösterin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yapacağınız o kadar çok şey var ki, bu yoğun dönemde biraz olsun dinlenmek için bir tatile çıkmaya karar vereceksiniz. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Olumlu düşünceler olumlu sonuçlar getirebilir. Bugün kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz olanaklar içindesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde mantıklı ve çok yönlü olabilirsiniz. Gün içinde bazı parasal işlerinizi mutlaka halletmeli ve iş hayatınızdaki oluşumları destekleyecek kararlar içinde olmalısınız.