Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

11 Haziran 2022 Terazi burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklar ve para konuları bir hayli hareketli geçebilir. Paraya dair tüm alanlarda işlerinizi sıkı tutmanız gerekir. Çalışma ortamınızda kendinizi içine kapanık, paylaşmaktan uzak bir ruh halinde olmanız olası. Almanız gereken kararlarda net sonuca ulaşamayabilirsiniz. Zihin karışıklığından kurtulmak için arkadaşlarınızla buluşmak iyi gelecek.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ister seyahatte olun, ister dış ortamlarda, karşılaşacağınız bazı olaylar size hayatınızı sorgulatabilir. Bunu olumsuz olarak algılamayın. Yaşadığınız dönüşümleri gözden geçirin. Geldiğiniz noktaya baktığınızda şaşıracaksınız.