Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

14 Haziran 2022 Terazi burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz ve duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını mercek altına alabilirsiniz ve şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı yönlerini görebilirsiniz. Tabii bu durum sizi rahatsız edebilir ve bakış açınız değişebilir. Ancak duygularınızı çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Ayrıca olayları büyütmeyin veya olduğundan daha fazla küçültmeyin. Seyahatler ve yolculuk programları yapmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bütçenizi dikkatli yapın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yeni bir proje hakkında iyi haberler alacaksınız ve yakınlarınızdan destek alacaksınız. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün hızlı düşünebilmek size aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı sağlayacak. Aksi takdirde kârınız düşlediğiniz gibi olmayacak. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda ilgilendiğiniz konulara daha sezgisel yaklaşacağınız bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için çaba sarf edeceksiniz. Gelecekle ilgili düşüncelerinizde endişeli bir ruh halinde olmanız olası. Sosyal ortamlarda olmak istemeyebilirsiniz. Dostlarınızla yapacağınız duygusal paylaşımlar size destek verebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hukuki alanda, yayıncılıkta, ticari oluşumlarda, yabancılarla yapılacak olan işlerde, medya sektöründe ve eğitim kollarında destekleneceksiniz. Yeni fikirlerinizi hayata geçirin.