Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

28 Haziran 2022 Terazi burcu yorumu

İletişim trafiğiniz çok hızlı olacak ve kararlarınızı bildirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sempatik ve etkileyici bir biçimde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü gelişmeyen işler ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Bugün alacağınız haberler sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunacağınız fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Daha önce çok zor görünen konular şimdi size kolay gelecek ve yeni tanıştığınız kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Duygusal açıdan da ilginç imalarda bulunan bir arkadaşınızla aranızda bir konuşma geçecek. Kararlı olun.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda hedeflerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizi daha iyi hale getirmek için grup çalışmaları düzenleyebilir, iş arkadaşlarınızla fikir alış verişi yapabilirsiniz. Hızlanan iletişiminizle birlikte yoğun bir gün geçirmeniz mümkün. Akşama doğru dostlarınızla buluşmak, keyifli ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızın sorumlulukları yüzünden işinizde parlayamadığınızı hatta zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde de yükler sizin üzerinize binebilir.