Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2022 Terazi burcu yorumu

Ay sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor ve buna bağlı olarak duygularınız da hareketli... Hormonlar davranışlarımızı yönetiyor ve Ay_da vücudumuzdaki bütün sıvıları ve salgıları yönetiyor. Bu nedenle davranışlarımızı denetlemek zor. Fakat Ay gibi hareket halinde olmak rahatlatıcı ve bugün siz de hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle havadar yerlerde bulinmak, cemiyet hayatı, sosyal ve kültürel faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada duygularınızın değişiyor olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle tutkuyla bağlandığınız şeylere yönelik değiştirici olaylar sarsıcı olabilir fakat bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde haliniz değişecek.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

İnsanlar bugün sizi rahat ettirmek için çok çalışabilirler. Bir süredir yapmakta olduğunuz yardımlar karşılığında onlar da şimdi sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bırakın ve günün tadını çıkarın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İnsanlar bugün sizi rahat ettirmek için çok çalışabilirler. Bir süredir yapmakta olduğunuz yardımlar karşılığında onlar da şimdi sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bırakın ve günün tadını çıkarın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde aksamalar olabilir. İkili ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönetemediğinizi hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için zaman harcayabilirsiniz. Eğitimler gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızdaki koşullar ağırlaşabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İletişim ve arkadaşlık konularında olağanüstü fedakarsınız. Böylece yeni tanıştığınız kişiler ile dostluklarınız uzun süreli oluyor. Ancak içlerinden bazıları kalıcı olmayabilir. Sebebi ise bu ilişkilerin menfaatte dayalı olması. Hislerinize ne kadar güvenseniz de atlayabileceğiniz noktalar olabilir. Güvendiğiniz insanların fikirlerini alabilirsiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün görüşmelerinizde, arkadaş çevrenizle ilgili konularda, sosyal etkinliklerde ve aşk hayatınızda beklentilerinizi yüzdeyüz karşılamayan etkiler sözkonusu olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ani tekliflere ve ilişkilerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşamaya açık bir enerjiden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dost meclislerinde bulunma isteğiniz fazla olabilir. Katılmanız gereken bir davet varsa gözler sizin üzerinizde olacak. Popülariteniz giderek artıyor. İşlerinizi dengelemeye çalışın.