Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2022 Terazi burcu yorumu

Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derin olabilir ve sevdiğinizin davranışlarını değiştirmesi için zorluyor olabilirsiniz. Veya sevdiklerinizin davranışlarından etkilenip itiraz edebilirsiniz. Sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve sorunlardan uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınız veya arkadaşlarınız ziyaretinize gelebilir veya yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve heyecan duyabilirsiniz. Duyduğunuz haberler fikirlerinizin değişmesine neden olabilir.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşinizde ilerlediğiniz yön, iş çevrenizdeki kişilerin değişmesi sonucunu getirebilir. İş arkadaşlarınız veya iş bağlantılarınız artık farklı insanlar olabilirler. Eski tanıdıklarınız ise, yeni ilişkilerin hızlı gelişmesine yardımcı olabilirler.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle barışık bir yaşam tablosu çiziyorsunuz. Herkesin sizin yerinizde olmak isteyişine de, bir anlam veremiyorsunuz. Yüklendiğiniz sorumluluk, o kadar zor ki. Bugün içsel benliğinizin güçlü olmasından dolayı, çevreniz üzerinde oldukça etkilisiniz. Son günlerde melankolik tablolar çizerek çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Mantıklı olmak size daha çok yakışıyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı düzenlemelerin veya anlaşmaların sizin yararınıza olup olmadığı üzerine gereğinden fazla düşünüyor olabilirsiniz.

Konu her neyse, bir de, kendi koşullarınızı oluşturup, kendi isteklerinize göre şekillendirmeyi deneyin. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün şanslı gününüzdesiniz. İlgilendiğiniz işlerde yaratıcılığınızı kullanmak işlerinizi hafifletebilir. Gün içinde keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Sosyalleşmek isteyeceğiniz zamanlar var. Güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. Öğleden sonra ailenizle ilgili konulara daha fazla zaman ayırmak durumunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinize her konuda destek vermekten yanasınız. Duygusal olaylar gündeme gelebilir. Karşılıklı güven duyguları önem kazanacak.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca alım satım işleriniz ve iş hayatınızı ilgilendiren görüşmelerinize pozitif etkiler alırken, günlük yaşamınızda alkol alımı ve bağımlılık içeren madde kullanımına dikkat etmeli, sağlığınızı riske atacak her şeyden kaçınmayı tercih etmelisiniz. Özel yaşamınızda romantik görüşmeler yapabileceğiniz bir zamandasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla enerjinizde birtakım düşüşler görülebilir. Kendinizi zorlayıcı hareket ve tavırlardan uzak durmalısınız. Bu dönemde sağlığınıza çok dikkat edin. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma şansınız yüksek olabilir.8 AĞUSTOS 2015 TERAZİ BURCU YORUMUYabancı insanlarla işbirliğiniz olumlu bir şekilde ilerliyor. Onların planlarıyla, kendi düşüncelerinizi uydurmaya çalışıyorsunuz. Her şeyi geldiği gibi almaya çalışın. Dış mekânlar ruhunuza iyi gelebilir.