Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

21 September 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Söylemek istediklerinizi ilginç bir biçimde ortaya koyabilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Ayrıca sürpriz teklifler ile karşılaşabilir ve heyecan duyabilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak isteyenler için uygun zaman. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Aslında olaylara ve hayata bakış açınız tamamen değişiyor. Karşılaştığınız yabancılar ve değişik dünya görüşüne sahip olanlardan etkilenebilir ve davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. İyimser kişilerin desteği ile kararsızlığınız azalacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk hayatınız sizi daha çok meşgul edebilir. Sevdiğinizle paylaşımlarınızı arttırabilir ve keyifli konulara zaman ayırabilirsiniz. Çeşitli etkinliklere katılabilir ya da geleceğiniz ile ilgili hayaller de kurabilirsiniz. Gün boyunca kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bir arada zaman geçirmekten hoşlandığınız arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Bugün sahneye koyabileceğiniz çok şeyiniz var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygusal açıdan zorlandığınız bir gün. Romantik beklentiler karşılanmayabilir. Çocuklar, yaratıcılık ve aşk alanınız gün boyu hareketli.