Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

02 Ekim 2022 Terazi burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve sabah saatlerinde duygularınızı derinleştiren kişiler ve olaylar ile karşılaşacaksınız. Fakat kendinizi canlı ve güçlü hissedeceksiniz. Öğle saatlerinden itibaren heyecanınızı arttıran gelişmeler olabilir ve ani değişikler karşısında davranışlarınızın değiştiğinin farkına varabilirsiniz. Kendinizin dahi şaşırabileceği ilginç çözümler bulabilirsiniz ve aynı zamanda kendiniz ile ilgili bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Marjinal kişilerin dikkatinizi çektiği bir dönemdesiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İşler planlandığı gibi yürümezse sabırlı olun ve bir engelle karşılaştığınızda daha anlayışlı olun. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda daha da gergin olabilirsiniz. Finansal konularda temkinli davranmanızda yarar var. Duygusal konularda karar vermekte zorlanabilir, gün içerisinde mücadele verdiğiniz işlerde yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Size stres yaratan konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Empati kabiliyetleri gelişkin Teraziler bugün arkadaş canlısı, sosyal ve aktifsiniz. Gruplar içinde fark edilip öne çıkabilirsiniz. Beklediğiniz yargı kararları, resmi işler varsa sonuç gelebilir. Coşkunuz gün boyu devam edecektir.