Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Kasım 2022 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Yapmanız gereken işler ile ilgili çıkan ilginç karışıklıklar olsa bile kararlı davranacak ve çalışmalarınızı önceden belirlediğiniz gibi sürdüreceksiniz. Eski arkadaşlarınızı ve uzun zamandır görmediğiniz kişileri karşınızda görebilir ve eski günleri anarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada ilişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin istediğinizden daha farklı olabilir. Sevdiğinizin ilgisini yetersiz bulabilirsiniz veya ihmal edildiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak sizin de daha ilgili davranmanız gerekiyor.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Gelir gider dengesini kurmak için hesaplamalara gidebilirsiniz. Parasal konulardaki sıkışıklıklar sizi duygusal yönden de etkileyebilir. Başkalarından destek alarak işlerinizi daha kolay şekilde yoluna koyabilirsiniz. Gün boyunca kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sebepsiz hüzün, kararsızlık sizi yorabilir. Anılarla meşgul olup hüzne kapılabilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz haberler, ani gelişen olaylarla açığa çıkabilir. Finansal konularda tedbirli davranıp ani harcama yapmayın.