Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

11 Kasım 2022 Terazi burcu yorumu

Yakın çevreniz ile ilişkileriniz giderek daha yoğun olacak. Bu arada sevdiklerinize karşı daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Sizin istediğiniz gibi davranmadıkları için sevdiklerinizi zorlamayın. Şimdi ilişkilerinizi gözden geçirme dönemi... Duygular yerine akılcı olursanız, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında bugün duygularınız da yükselecek ve kendinizi daha iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Ancak güçlü kişileri karşınıza almayın ve kendinizi güçlü hissetseniz bile güç mücadelesi yapmaktan kaçının. İsteklerinizi belirtmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ziyaretler, görüşmeler ve hareket açısından canlı bir gündesiniz. Çok şey öğrenebilir ve görüşmeler içinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün insanları memnun etmeye çalışmayın. Yeni yerler keşfetmek, kısa seyahatler için koşullar elverişli. Bireysel arzulara odaklanırsanız daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.